Föremål som liknar färgetsning Stockholm
3293 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
2027 Färgetsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 21 februari 2022
8084 Färgetsning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 maj 2021
2157 Färgetsningar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 mars 2021
1231 Färgetsning
Stockholm efter Schenk. Signerad. Motivet: 20x26 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 4 november 2019
6468 Färgetsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 september 2019
8077 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2019
8134 Färgetsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2019
8195 Färgetsning
Katharina Östra Qvarngata i Stockholm. Motivet: 36x26
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2019